WĘGRY Szaroszpotok i Miszkolc

Sarospatak - kąpiele w jaskiniach Miszkolca - wino i golonki

KOMUNIKAT: w związku z zamknięciem głównej atrakcji wycieczki do Miszkolca czyli BASENÓW TERMALNYCH, jesteśmy zmuszeni od 10 października 2022 WSTRZYMAĆ ORGANIZACJĘ tej WYCIECZKI.

Taka informacja widnieje na stronie basenów Miskolctapolca Barlangfürdő:
"Kryzys energetyczny dotykający wszystkich, inflacja dotykająca wszystkich oraz wysokie ceny gazu i energii elektrycznej, zmuszają Miskolci Furdok do podejmowania trudnych decyzji. Dlatego od 10 października 2022 kąpielisko jaskiniowe Miskolc Tapolca zawiesza na czas nieokreślony swoje usługi kąpielowe."

Zapraszamy na wycieczkę WĘGRY TOKAJ, na której również są baseny termalne lub do wyboru największe ZOO na Węgrzech!
ROZETA KARPACKA

„Lengyel Magyar két jó barát, eggyütt harcol s issza borát” - Polak Węgier dwa bratanki i do bitki i do szklanki. Tym cytatem zachęcamy do wędrówki historycznym szlakiem bursztynowym, wprost do krainy win białych – Tokaju. Na pierwszy rzut oka widać jak jest urozmaicona, ale dopiero z bliska dostrzec można jej prawdziwe wartości – piwnice należące do UNESCO, narodowe tradycje, spokój wiosek… Sercem krainy jest Sarospatak – Ateny nad brzegiem rzeki Bodrog. Prosimy nie zapomnieć o zabraniu na wycieczkę jednodniową na Węgry strojów kąpielowych, gdyż tego dnia będziemy pływać w jaskiniach w Miszkolcu!

Mapa wycieczki jednodniowej z Bieszczad na Węgry MISZKOLC z basenami termalnymi - degustacją win i atrakcjami

PROGRAM wycieczki jednodniowej WĘGRY MISZKOLC z Bieszczad:

● około 6-tej wyjazd na wycieczkę autokarem z opowiadaniem przewodnikiem przez Bieszczady i Słowację m.in. Medzilaborce
(z jedynym w Europie muzeum Endiego Warchola), Humenne (kasztel, skansen), Trebisov, Sátoraljaújhely...

● spacer po SAROSPATAKU: zamek Rakoczych położony nad rzeką Bodrog (z zewnątrz) i kościół z relikwiami św. Elżbiety

● kąpiel w jedynych w Europie GROTACH WAPIENNYCH w Miszkolcu
Kompleks składa się z kilku basenów wydrążonych w skałach i na zewnątrz, groty miłości, rwącej rzeki z wodą od 25 do 35 stopni. Ponadto można doznać relaksu dzięki różnym formom jacuzzi i biczów wodnych. Woda kąpieliska termalnego Barlangfurdo posiada właściwości lecznicze: związki wapnia, magnezu, jodu, bromu i potasu w niej zawarte przynoszą ulgę w reumatyzmie, zaburzeniach krążenia, nerwicach, nadciśnieniu i innych schorzeniach! Na wygłodniałych po kąpielach czeka restauracja.

● DEGUSTACJA 4 gatunków WIN w oryginalnej piwnicy!
To spotkanie zostanie na długo w pamięci i kubkach smakowych... Rozpoczyna się od spaceru po piwnicy z leżakującymi tam dziesiątkami beczek pełnych wina tokajskiego. Dowiemy się i zobaczymy co to jest "putoń". Jak smaki się zaostrzą zasiądziemy na ławach za stołami i się zacznie degustacja skarbów tokajskich piwnic wzbogacana opowiadaniem. Wychodząc z piwnicy można zakupić butelkowane degustowane wina za złotówki!

GOLONKI peklowane i zapiekane w chlebach!!! podawane podczas degustacji w piwnicy!
Jest to punkt programu, którym oprócz znakomitych win i przeprowadzonej na najwyższym poziomie degustacji się wyróżniamy. W jednym półmetrowym chlebie znajduje się kilka golonek, co sprawia, że nawet 4 górników najada się takim jednym chlebem! I taki schemat zamawiania stosujemy nie pytając o możliwości żywieniowe klientów ;-) Takich smakołyków nigdzie nie ma i wszyscy - od małych dzieci aż po osoby starsze - są z naszej propozycji zachwyceni!

● około 23-ej zakończenie wycieczki w Bieszczadach w miejscu wsiadania

CENA: 190 zł dorośli / 180 zł młodzież 5-18 lat / 100 zł dzieci do 5 lat

czas trwania wycieczki: 6 – 23

CENA OBEJMUJE:
- transport autokarem z klimatyzacją
- degustacja 4 lub 5 gatunków win
- GOLONKI W CHLEBACH
- usługi pilota wycieczek będącego również przewodnikiem
- opłaty drogowe i parkingowe
- ubezpieczenie NNW i KL
- podatek VAT marża.

Cena nie zawiera: biletów wstępu na baseny w Miszkolc Tapolca Barlangfurdo - około 40 zł (jest to cena dla grupy bez podziału na dzieci, dorosłych i emerytów).

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się dopiero podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

DNI WYJAZDÓW:
- ŚRODY
(lipiec i sierpień)
-
CZWARTKI (od maja do października, a w lipcu i sierpniu tego dnia trasa od Ustrzyk Dolnych)
- SOBOTY (lipiec, sierpień, wrzesień i październik)
- inne miesiące oraz długie weekendy dane w TERMINARZ

Wycieczki dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie są realizowane przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 20 osób.

Dla GRUP każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

ROZETA KARPACKA

GALERIA ZDJĘĆ wykonywanych podczas wycieczek jednodniowych WĘGRY MISZKOLC:

[masterslider id="10"]

ROZETA KARPACKA

ROZKŁAD JAZDY

MAPA przedstawiająca główną trasę przejazdu autokaru skąd zabieramy turystów indywidualnych na wycieczkę „Węgry MISZKOLC”:

Węgry MISZKOLC trasa nr 1 (Bukowiec – Cisna), CZWARTKI i w SOBOTY (wakacje):

Poniżej oprócz powyższej mapy podajemy rozkład jazdy autokarów w formie tekstu oraz w nawiasach do jakich miejscowości należy dojechać we własnym zakresie jeśli wybrane przez Państwa miejsce noclegowe w Bieszczadach, czy na Podkarpaciu znajduje się poza naszą trasą autokarową:
5:00 LESKO (klienci m.in. z Sanok, Zagórz, Huzele, Weremień, Łączki, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń)
UWAGA: odbiór z Leska w ŚRODY i SOBOTY (w czwartki odbiór z Uherzec).

5:05 UHERCE Mineralne (Orelec, Olszanica, Ropienka, Zawadka, Ustianowa, Ustrzyki Dolne, Łodyna, Brzegi Górne, Arłamów, Trójca, Hoszów, Równia, Krasiczyn, Przemyśl)
5:15 MYCZKOWCE skrzyżowanie (Zwierzyń)
5:20 MYCZKOWCE zapora
5:30 BÓBRKA
5:30 SOLINA Grosar (Solina Jawor, Rewita, Łobozew, Teleśnica)
5:35 SOLINA zapora
5:40 MYCZKÓW (Berezka, Wola Matiaszowa, Bereżnica, Średnia Wieś, Bachlawa, Hoczew, Dziurdziów)
5:45 POLAŃCZYK (3 przystanki: uzdrowisko, skrzyżowanie, sanktuarium)
5:55 WOŁKOWYJA (Bukowiec, Terka, Zawóz, Werlas, Rajskie, Olchowiec, Chrewt, Polana, Czarna, Zadwórze, Rabe, Żłobek, Lipie, Dwerniczek, Michniowiec)
6:00 BUKOWIEC
6:10 TERKA

6:20 POLANKI
6:25 BUK
6:25 DOŁŻYCA

6:40 CISNA (Krzywe, Przysłup, Strzebowiska, Kalnica, Smerek, Wetlina, Ustrzyki Górne, Nasiczne, Dwernik, Chmiel, Zatwarnica, Smolnik nad Sanem, Bereżki, Pszczeliny, Muczne, Lutowiska)
6:45 MAJDAN (Liszna)
6:50 ŻUBRACZE
7:00 MANIÓW
7:05 WOLA MICHOWA
7:10 SMOLNIK nad Osławą (Mików)
7:15 ŁUPKÓW
7:20 OSŁAWICA
7:25 RADOSZYCE (Komańcza, Rzepedź, Szczawne, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Morochów, Wola Sękowa, Bukowsko, Wisłok, Jaśliska, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Brzozów, Rzeszów)

ROZETA KARPACKA

Węgry MISZKOLC trasa nr 2 (Komańcza)

Węgry MISZKOLC trasa nr 3 (Baligród)

Poniżej oprócz powyższego rozkładu jazdy autokaru podajemy również do jakich miejscowości należy dojechać we własnym zakresie jeśli wybrane przez Państwa miejsce noclegowe w Bieszczadach, czy na Podkarpaciu znajduje się poza naszą trasą autokarową:

Dalsza trasa przejazdu autokaru uzależniona od większej ilości chętnych.
UWAGA: jeśli w Systemie Rezerwacji są wprowadzone autokary nr 1 i 2 to przejazd odbywa się obydwoma trasami!

TRASA nr 2
5:55 BEREZKA (Wola Matiaszowa, Bereźnica Wyżna
6:00 ŚREDNIA WIEŚ
6:05 BACHLAWA
6:10 HOCZEW (Łączki, Weremień, Dziurdziów)
6:15 NOWOSIÓŁKI
6:20 MCHAWA (Cisowiec)
6:25 BALIGRÓD (Hoczew, Dziurdziów, Nowosiółki, Cisowiec, Mchawa)
6:30 BYSTRE
6:35 JABŁONKI

UWAGA: organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy przejazdu na inną np. przez Orelec, Zagórz czy Komańczę, jeśli na trasie głównej nie ma klientów lub jest mniej niż 8 osób, a większa ilość jest do zabrania z innych miejscowości. Niektóre autokary wyjeżdżają już z Sanoka.
Powyższe godziny mogą ulec zmianie, a dokładne wraz z innymi powyższymi informacjami są podawane dzień przed wycieczką telefonicznie w godzinach między 9:00, a 12:00. Ponadto wysyłamy SMS z najważniejszymi danymi.

DODATKOWA TRASA: w każdy CZWARTEK lipca i sierpnia będzie możliwy odbiór autokarem z następujących miejscowości: Ustrzyki Dolne, Ustianowa, Stefkowa i Olszanica, ale pod warunkiem zebrania z tych miejscowości minimum 10 osób.

Dowóz busem do autokaru w CISNEJ z miejscowości:
WETLINA
6:10, Smerek 6:15, Kalnica 6:20, Strzebowiska 6:25, Krzywe 6:30 za opłatą 30 zł / osoba w 2 strony, gdy biuro ma min. 8 osób z w.w. miejscowości.
Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości w Bieszczadach – cena od 20 zł / osoba w zależności od liczby osób i km.

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: dowód osobisty lub paszport (ich brak grozi mandatem oraz zatrzymaniem w celu wyjaśnienia do 72h), złotówki, a także: polar (degustacja połączona z jedzeniem golonki w chlebach odbywa się w piwnicy, gdzie jest 11 stopni), okrycie przeciwdeszczowe, wygodne obuwie, strój kąpielowy, ręcznik, klapki jak i suchy prowiant, dużo napoi (przydają się w szczególności po basenach i degustacji!).

WALUTA: na terenie Węgier obowiązującą walutą jest forint (100 forintów to około 1,30 zł). Wymianę złotówek na forinty można dokonać podczas wycieczki na postoju w Michalovcach lub Sátoraljaújhely. W czasie wycieczki forinty mogą się przydać na: zakup drobnych pamiątek, napoje i przekąski na terenie basenów termalnych. Degustowane wina sprzedawane za złotówki (od 15zł). Ceny produktów na Węgrzech są zbliżone do cen w Polsce.

UBEZPIECZENIE: uczestników wycieczek ubezpieczamy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia w TU UNIQA (ogólne warunki na UNIQA).
Wybierającym się za granicę zachęcamy (nie ma obowiązku) zabrać kartę ubezpieczenia zdrowotnego (EKUZ) z NFZ. Karta stanowi dowód, że dana osoba jest ubezpieczona w jednym z krajów UE oraz uprości płatności i procedury zwrotu poniesionych kosztów.

UWAGA: program wycieczki może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, charakteru grupy, nieprzewidywalnych zdarzeń. BP Bieszczader nie odpowiada za czas oczekiwania na wejście na baseny, gdyż nie ma możliwości składania rezerwacji.

ROZETA KARPACKA

FILM 1 minutowy z wycieczki jednodniowej Węgry Miszkolc z Bieszczad

1 minutowy film z wycieczki jednodniowej na WĘGRY MISZKOLC z Bieszczad.

Staraliśmy się na filmie zawrzeć najważniejsze atrakcje realizowane podczas wycieczki jednodniowej na Węgry, ale również różne szczegóły, które wyróżniają naszą wycieczkę spośród innych biur podróży jak np. niepowtarzalny posiłek, wygląd piwnicy, ubiór przewodników, a kończąc na MUZYKU grającym podczas degustacji win w piwnicy!

ROZETA KARPACKA

FILM 3 minutowy z wycieczki jednodniowej z Bieszczad na Węgry

FILM z wycieczki jednodniowej z Bieszczad - WĘGRY Miszkolc Biura Podróży Bieszczader

ROZETA KARPACKA

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

W Bieszczadach jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa do wyjazdu z nami zapewniając NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i pokazując czym nasza oferta WYCIECZKI na WĘGRY się wyróżnia:
1. Węgry wyróżniają się ogromną ilością basenów termalnych - my wybraliśmy unikatowe, bo kąpiele w jaskiniach Miszkolca! (nie jeździmy do Sarospataku mimo położenia przy granicy, gdyż tam jest zaledwie kilka basenów zlokalizowanych na otwartej przestrzeni co jest problemem podczas niepogody)
2. degustację win organizujemy w piwnicy z dojrzewającymi w ogromnych drewnianych beczkach winami!

3. jedna z piwnic, w której degustujemy wina tokajskie, znajduje się na zboczu Gómbos-hegyi (Guzikowej Góry), w regionie tokajskim wpisanym na listę UNESCO w 2002r.
4. do degustacji wina zamawiamy GOLONKI peklowane i zapiekane W pół metrowych CHLEBACH!
5. zatrudniamy najlepszych przewodników - jeden z nich śpiewa z grupą w piwnicy, a drugi nie tylko śpiewa, ale też gra na gitarze!
6. współpracujemy z firmami posiadającymi najnowsze autokary w Bieszczadach i są rozpoznawalne dzięki umieszczaniu dużych TABLIC z nazwą biura na przedniej szybie
7. numerujemy miejsca, oddzwaniamy do klientów i wysyłamy SMS-em informacje
8. organizujemy dojazdy busami do głównych tras przejazdu autokarów.

ROZETA KARPACKA

Wycieczka jednodniowa na Węgry TOKAJ czy MISZKOLC – którą lepiej wybrać…

Jako jedyne biuro podróży w Bieszczadach wśród ofert wycieczek jednodniowych mamy 2 różne wycieczki na Węgry. Często turyści pytają nas którą lepiej wybrać.
Poniżej zestawienie, które Państwo lepiej uzmysłowi walory i atrakcje poszczególnych wycieczek:
1. BASENY:

MISZKOLC

TOKAJ

Są to wyjątkowe baseny, bo kąpiele są w jedynych w Europie grotach wapiennych (jaskiniach).

Ale niestety w okresie wakacji są tam dosłownie tłumy ludzi. Ta niedogodność zaczyna się już w staniu w kolejce do kupna biletów (nie mamy możliwości złożenia rezerwacji dla grup), trwa w szukaniu wolej przebieralni, w znalezieniu wolnej szafki na ubrania, a na szukaniu wolnego miejsca na rozłożenie ręcznika na trawie kończąc. Aby zamknąć szafkę trzeba posiadać monetę 100 forint i pasek ubiera się na rękę. Nasi przewodnicy zawsze „wypożyczają” turystom monety, więc to akurat nie jest kłopotem.

Na basenie jest 1 mały bar również z dużymi kolejkami i aby coś zjeść trzeba posiadać przy sobie forinty.

Jest jedna 3-metrowa zjeżdżalnia dla małych dzieci, a jacuzzi jest jedno na 10 osób i działa przez 15 minut w ciągu godziny.

Turyści, którzy nie idą na baseny mogą pospacerować po zadbanym parku. Są tam 2 małe stawiki oraz tor saneczkowy (jak na Gubałówce).

W Miszkolc Tapolca jesteśmy 3h. Na basenach w Sosto 4h.

 

 

 

 

Baseny są w dzielnicy wypoczynkowej Nigerhazy – Sosto Furdo. Są to 5 pod względem wielkości na Węgrzech, które są 3x większe od tych w Miszkolcu.

Składają się zarówno z basenów całorocznych, jak i otwartej w okresie wakacji części parkowej. Dlatego tę wycieczkę organizujemy przez 2 miesiące.

Łącznie do dyspozycji turystów: 25 basenów i kilkanaście zjeżdżalni.

W okresie wakacji jest kilka barów oraz restauracji, a w 3 z nich żeby w nich zapłacić nie trzeba posiadać pieniędzy przy sobie – otrzymywane przy kasie elektroniczne zegarki służą zarówno do zamykania szafek, jak i do płacenia za jedzenie. Reguluje się rachunek wychodząc z kompleksu. Są też inne bary – tam trzeba płacić gotówką.

Jest tu kilkanaście zjeżdżalni, a przede wszystkim różnych form relaksujących w formie jacuzzi, biczów wodnych cały czas działających oraz bardzo dużo atrakcji dla małych dzieci.

Turyści jadący na tę wycieczkę mają duży dylemat, bo mają do wyboru 2 atrakcje. Obydwie są tak wielkie, że byłoby trudno skorzystać z jednej i drugiej.

Ogród zoologiczny jest największym na Węgrzech z m.in. oceanarium, gdzie wchodzi się w tunel, a nad głową pływają rekiny, z pokazami zwierząt, potężnym wodospadem.... Wybiegi dla zwierząt są bardzo duże. Posiadają też kilka gatunków niespotykanych w innych ZOO.

2. ZWIEDZANIE:

MISZKOLC

TOKAJ

Zwiedzamy miasteczko Sarospatak, a szczegółowo:

- wchodzimy do wnętrza kościoła z relikwiami św. Elżbiety

- wchodzimy na dziedziniec Zamku Rakoczego (nie zwiedzamy wnętrza).

Zwiedzamy miasteczko Tokaj wchodząc na punkt widokowy skąd podziwiamy jego cudowne położenie w widłach 2 rzek: Bodrog i świętej rzeki Węgrów – rzeki Cisa.

Następnie idziemy pięknie ukwieconą główną ulicą spacerową miasta (oczywiście w okresie wakacji) do placu, na którym jest pomnik boga rozpusty Bachusa oraz kościół z Czarną Madonną. To tu powstało legendarne wino Tokaj…

Jeden i drugi program identycznie dobrze się kończy, bo degustacją win połączoną z golonkami peklowanymi i zapiekanymi w pół metrowych chlebach. To atrakcja, którą jeszcze do niedawna mieliśmy jako jedyni w ofercie. Niestety innym udało się „odnaleźć piekarza” i teraz – jak to większość naszych pomysłów – jest kopiowana. Przykro nam, bo ciekawych dań na Węgrzech jest więcej i warto by było, aby się wyróżniać…

Musimy też dodać informację, że wycieczka jest z przewodnikiem, który opowiada nie tylko w wybranych punktach programu, ale również po trasie przejazdu! A po drodze miejsc wartych odwiedzenia jest znacznie więcej. Podsumowując: wycieczkę Węgry TOKAJ uważamy za 100% bardziej atrakcyjną od Miszkolca.

ROZETA KARPACKA

PROMOCJE / ZNIŻKI na wycieczki i atrakcje

Kilkanaście lat temu zakładając biuro podróży w Bieszczadach powiedzieliśmy sobie, iż będziemy organizować wycieczki z niepowtarzalnymi programami, które będą miały najmniejszą cenę, ale jednocześnie najwyższą jakość. I to nam się udaje. Ale od tego roku postanowiliśmy dodatkowo podziękować naszym stałym klientom poprzez:
1. składając rezerwację na 3 wycieczki jednodniowe (podczas jednego urlopu) na trzecią dajemy 10 zł zniżki / każda osoba
2. uczestnicząc nawet w 1 wycieczce przysługuje Państwu 10% zniżki na 3 atrakcje:
– rejs statkiem
lub na wypożyczenie sprzętu wodnego w PORT SOLINA w Solinie

warsztaty w BIESZCZADZKIEJ SZKOLE RZEMIOSŁA w Uhercach Mineralnych
– „6 całusów Wielkiej Niedźwiedzicy” w browarze URSA MAIOR w Uhercach Mineralnych, czyli degustację 6 lanych piw
3. oraz 50 zł zniżki na 2h Wyprawę UAZ-em z przewodnikiem.
Zniżki są udzielane na podstawie biletu otrzymanego podczas opłaty za wycieczkę od przewodników BP Bieszczader, na którego odwrocie są loga powyższych twórców atrakcji.

ROZETA KARPACKA

NAGRODY

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy aż 13 wycieczek jednodniowych dla turystów nocujących w Bieszczadach i na Podkarpaciu! O jakości usług świadczą NAGRODY:
1. 2012r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę TRAPERSKA PRZYGODA
2. 2015r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę DREZYNAMI po Bieszczadach!
3. 2017r. wycieczka WODAMI rzeki San! dostała 2 nagrody:
- Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia oraz
- Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI – otrzymaliśmy taką nagrodę jako jedyne w historii tego konkursu biuro podróży w Polsce!

ROZETA KARPACKA

REZERWACJE WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH

Dlaczego warto wykonać rezerwację wycieczek jednodniowych PRZED PRZYJAZDEM w Bieszczady?SPRAWDŹ

SYSTEM REZERWACJI wycieczek jednodniowych Biura Podróży Bieszczader z Bieszczad.

:-)     ;-)     :-)

Na wycieczki jednodniowe tylko z Biurem Podróży BIESZCZADER!
Bieszczady, Lwów, Węgry, Słowacja,
a na zamówienie również Pikuj 1408m, Okolice Krosna, Pogórze Przemyskie.

:-)     ;-)     :-)

Na bieszczadzkim rynku turystycznym jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa do wyjazdu z nami zapewniając NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i pokazując czym nasza oferta WYCIECZKI do LWOWA się wyróżnia:

- jako jedyni pragniemy naszych klientów zapoznać podczas podróży do Lwowa również z naszym pięknym regionem dlatego od 2010 roku do Lwowa jeździmy przez przejście graniczne w Medyce, a wracamy przez Krościenko!

- bilety wstępu w cenie do: katedry łacińskiej i ormiańskiej, cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, kaplicy Boimów i wnętrza TEATRU OPERY i BALETU!

- wycieczki oprowadzają przewodnicy miejscy mający polskie korzenie

- obiady zamawiamy w polskiej restauracji przy rynku

- dbamy o zamawianie najlepszych przewodników i pilotów oprowadzających z niespotykaną pasją

- współpracujemy z firmami posiadającymi najnowsze autokary i busy w Bieszczadach i są rozpoznawalne dzięki umieszczaniu dużych TABLIC z nazwą biura na przedniej szybie

- numerujemy miejsca, oddzwaniamy do klientów i dodatkowo wysyłamy smsem najważniejsze informacje

- organizujemy dojazdy busami do głównych tras przejazdu autokarów.

Wyszukaj wycieczki: