Wyprawy UAZ-ami

UAZ 469 B „Samochód terenowy produkcji radzieckiej produkowany od 1970 do 2007 roku w fabryce UAZ w Ulianowsku. Od roku 1985 z niewielkimi zmianami produkowany był pod nazwą UAZ 31512 do roku 2007 [...].

Samochód początkowo przeznaczony dla wojska, szybko zyskał uznanie w innych służbach mundurowych, a nawet wśród osób cywilnych. Używany przez wojska Układu Warszawskiego. Uczestniczył w niemal każdym konflikcie zbrojnym po 1970 roku. Jego parametry sprawiały, że sprawdzał się zarówno w śniegach Syberii, jak i na pustynnych terenach Afryki i Afganistanu.” (www.wikipedia.pl)

ROZETA KARPACKA

ZAPRASZAMY NA WYPRAWY niepowtarzalnymi samochodami, których posiadamy 3 (każdy z nich zarejestrowany na 6 pasażerów + przewodnik, ale ze względu na "ich wiek" zabieramy 4 osoby dorosłe + maksymalnie 2 dzieci w wieku między 5 a 12 lat). Jesteśmy w stanie zorganizować wyprawy 5 UAZ-ami. Nasze samochody posiadają oryginalne wyposażenie. Zamontowaliśmy jedynie profesjonalne wyciągarki i nowe opony.

Na terenie Bieszczad jeździmy w okolicach Komańczy, bo tylko tutaj są widokowe wzgórza nazywane "Połoninami Pogórzańskimi". Najbardziej polecamy 2 godzinne wyprawy. Jednak wystarczy zamówić 1h, podczas której będziemy wspólnie podziwiać widoki ze szczytów, przeprawimy się przez rzekę Osława, zobaczymy mosty linowe, łemkowskie chyże, kamienne piwnice, liczne kapliczki i w każdej z mijanych miejscowości użytkowane przez wiernych obrządku wschodniego cerkwie znajdujące się na Szlaku Ikon Doliny Osławy.

UAZ-a zamawia się i płaci za konkretną liczbę godzin. Zawsze w samochodzie jedzie kierowca, który jest przewodnikiem górskim, więc nie tylko sama jazda, ale cały czas opowiadanie. Najlepszą porą do przejazdów jest wieczór, gdyż oprócz ww atrakcji podglądamy zwierzęta - najczęściej jelenie, myszołowy, orły, ale często również żubry!

(Nie wjeżdżamy do lasów ani na prywatne tereny bez zgody ich właścicieli i nie organizujemy rajdów samochodami klientów.)

Cennik: 300 zł / UAZ / 1h z przewodnikiem!

Żeby móc zorganizować wyprawę musi być SUCHO, a zimą nie więcej niż 30 cm śniegu.

ROZETA KARPACKA

REZERWACJE

REZERWACJE przyjmujemy wyłącznie telefonicznie
(w godzinach pracy biura, czyli poniedziałek - piątek 9-17):
663 880 009

MIEJSCE rozpoczęcia wypraw:
MOKRE 54, czyli miejscowość znajdująca się w połowie drogi między Sanokiem, a Komańczą (w nawigacji wystarczy wpisać BIESZCZADER).

ROZETA KARPACKA

ZDJĘCIA z wypraw samochodami UAZ

[masterslider id="14"]

ROZETA KARPACKA

FILM z jednej z przygodowych Wypraw samochodami UAZ po Bieszczadach:

Wyprawa samochodem UAZ z przewodnikiem - przygoda ekstremalna w Bieszczadach.

ROZETA KARPACKA

W 2015 roku zostały w Bieszczadach nakręcone filmy przez telewizję DISCOVERY. Miło nam poinformować, że oprócz ujęć z Zalewem Solińskim, wypałem węgla drzewnego, końmi, przejazdu drezynami rowerowymi są też nasze samochody UAZ!
Filmy były wyświetlane na kanale: CANAL+ DISCOVERY

Program TV i kilka zdjęć dostępne są na: CANAL + DISCOVERY
Każda wielka przygoda zaczyna się od mikro przygody…

[nggallery id=162]

ROZETA KARPACKA

FILM z SESJI ŚLUBNEJ z UAZ w Bieszczadach 11.10.2014 :-)

UAZ na niepowtarzalnej sesji ślubnej na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego Wataha..

ROZETA KARPACKA

Nasze samochody UAZ wzięły udział również w filmie nakręconym we wrześniu 2020 roku na zlecenie Województwa Podkarpackiego,
a zatytułowanym "Podkarpackie - poznaj, poczuj, przeżyj 💚💚💚"

Podkarpackie - poznaj, poczuj, przeżyj na Wyprawie samochodem UAZ z przewodnikiem śladami filmu Wataha w Bieszczadach

ROZETA KARPACKA

UAZ przy schronie turystycznym CHATKA PUCHATKA na szczycie POŁONINY WETLIŃSKIEJ jesienią - kilka dni po oficjalnym otwarciu budynku, październik 2022

UAZ przy schronie turystycznym CHATKA PUCHATKA na szczycie POŁONINY WETLIŃSKIEJ jesienią - kilka dni po oficjalnym otwarciu budynku, październik 2022

Wyszukaj wycieczki: