WODAMI rzeki San! - NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY Podkarpacia i POLSKI 2017!

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2017 - wycieczka 1-dniowa WODAMI rzeki San!Biuro Podróży BIESZCZADER za wycieczkę Wodami rzeki San! dostało nagrodę w konkursie na

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

organizowanym w 2017 roku przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną

ROZETA KARPACKA

Ponadto wycieczka Wodami rzeki San! została w konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną

CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej, który możemy umieszczać, gdyż wycieczka WODAMI rzeki San! została Najlepszym Produktem Turystycznym POLSKI 2017!Certyfikat dla wycieczki 1-dniowej WODAMI rzeki San w konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY POLSKI 2017.

 

 

 

 

 

 

NAJLEPSZYM PRODUKTEM TURYSTYCZNYM POLSKI 2017

ROZETA KARPACKA

Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę związaną z główną rzeką Bieszczad, czyli Sanem. Naszą podróż rozpoczniemy od spływu kajakami jej wartkim nurtem. Prosimy się nie obawiać - spływ jest super zabawą zarówno dla tych najmłodszych jak i dla starszych. Płyniemy z prądem rzeki, więc nie trzeba mieć dużo sił, które odzyskamy jedząc posiłek w tawernie na brzegu rzeki. Następnie poznamy tajemnice zagórskiego karmelu położonego na wzgórzu otoczonego z trzech stron wodami największego dopływu Sanu - rzeki Osława. Dzień zakończymy romantycznym rejsem również po rzece, której część zagrodzona największą w Polsce zaporą wodną nazwana została Zalewem Solińskim. Pokonamy prawie 50 km! - podziwiając całe jezioro! Wszystko z opowieściami przewodnika, a w drodze powrotnej wpatrzeni w zachodzące słońce będzie można spróbować doskonałych win węgierskich...

SPŁYW KAJKAMI - KARMEL w Zagórzu - REJS STATKIEM z degustacją WIN

MAPA przedstawiająca TRASĘ WYCIECZKI po Bieszczadach związanej z rzeką San.

MAPA wycieczki WODAMI rzeki San - kajaki, karmel w Zagórzu, rejs statkiem po całym Zalewie Solińskim z degustacją win węgierskich!

MAPA z TRASĄ REJSU STATKIEM po Zalewie Solińskim (z Soliny lub Polańczyka).

MAPA przedstawiając trasę rejsu statkiem połączonego z degustacją win węgierskich z Soliny lub Polańczyka

ROZETA KARPACKA

PROGRAM wycieczki jednodniowej Wodami rzeki San! po Bieszczadach:

● wyjazd na wycieczkę około 10:30 (w zależności od miejsca wsiadania)

● SPŁYW KAJAKAMI po rzece San od Sanoka do Międzybrodzia
(czas: 1h - 7 km), a dla silniejszych do Mrzygłodu (czas: 2,15h - 12 km)
Spływ kajakowy Sanem to nie tylko aktywny wypoczynek, ale zarazem podróż w czasie. Przewodnik snuje barwne historie nadsańskiej przeszłości, pokazuje grodzisko strzegące przed wiekami bogactw regionu, a wśród nich białego złota – soli. Całą podróż ubarwia zresztą sama natura. Trasa przebiega przez Park Krajobrazowy Gór Słonnych, a to sprawia, że można podglądnąć życie licznych rzadkich ptaków czy ssaków, które przychodzą do wodopoju...

Jest to bezpieczny, wypoczynkowy spływ od najmłodszych do starszych. Nie trzeba umieć pływać.

1. płyniemy z prądem rzeki, więc nie trzeba mieć dużo sił, aby poradzić sobie z kajakiem
2. San nie jest głęboką rzeką - najgłębsze miejsce wynosi około 2 m, a najpłytsze około 30 cm (w zależności od ilości wody w rzece)
3. każdy uczestnik zaopatrzony będzie w kamizelkę asekuracyjną
4. podczas spływu płynie instruktor / ratownik, który nie tylko poda instrukcje dotyczące obsługi kajaków i zachowania się na wodzie, ale także będzie czuwał nad bezpieczeństwem
5. kajaki są pojedyncze i podwójne (te polecamy rodzicom z mniejszymi dziećmi)

lub zwiedzanie SKANSENU z miasteczkiem galicyjskim z przewodnikiem
Propozycja dla tych, którzy nie chcą / nie mogą uczestniczyć w spływie kajakowym.

● POSIŁEK REGIONALNY w tawernie na brzegu rzeki San - do wyboru:
- hreczanyki z mięsem czyli kotlety z kaszy gryczanej i mięsa z zestawem surówek
- lub naleśniki z serem, bitą śmietaną i owocami

● spacer do położonego na wzgórzu w zakolu rzeki Osława KARMELU w Zagórzu z 22 metrową wieżą widokową!
Klasztor oo. Karmelitów Bosych w Zagórzu to monumentalne ruiny XVIII w. późnobarokowego kościoła i klasztoru – warowni ojców Karmelitów Bosych w Zagórzu na wzgórzu Mariemont (345 m n.p.m.) w zakolu rzeki Osławy. Jeden z nielicznych zachowanych klasztorów warownych w Polsce i na ziemiach dawnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

● REJS STATKIEM po Zalewie Solińskim aż do "Bramy Chrewtu"!, czyli na odcinku prawie 50km! i w czasie około 2h z DEGUSTACJĄ WIN WĘGIERSKICH kończący się o zachodzie słońca...
W zależności od zamówionego armatora wypływamy z Soliny lub z Polańczyka. Czas rejsu wynosi około 2 godzin w zależności od miejsca wypłynięcia oraz od rodzaju statku. Podczas degustacji będziemy kosztować 5 gatunków win węgierskich pochodzących z najstarszego regionu winiarskiego na Węgrzech - Matra. Po zakończonym rejsie będzie możliwość zakupienia win w cenie 15 zł / butelka 0,75l!

● zakończenie wycieczki około 20-tej

CENA: 200 zł dorośli / 180 zł młodzież 5-18 lat / 100 zł dzieci do 5 lat

czas trwania: 9 - 19

CENA OBEJMUJE:
- transport autokarem / busem
- spływ kajakami lub skansen w Sanoku
- posiłek regionalny
- 2 godzinny rejs statkiem po Zalewie Solińskim
- degustacja win węgierskich
- usługi przewodnika górskiego
- opłaty parkingowe
- ubezpieczenie NNW
- podatek VAT marża

(Powyższe atrakcje wyróżniliśmy kolorem czerwonym by zwrócić uwagę na ilość atrakcji w cenie!)

OPŁATĘ za wycieczkę dokonuje się dopiero podczas wsiadania do autokaru u przewodnika gotówką. Jedynie większe grupki (po uzgodnieniu) prosimy o wpłatę zaliczki.
Jeśli ktoś potrzebuje FAKTURĘ to należy nam to zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką.

BON TURYSTYCZNY na krajowe wycieczki jednodniowe po Bieszczadach i Województwie Podkarpackim Biura Podróży Bieszczader

DNI WYJAZDÓW:
- ŚRODY (czerwiec, lipiec, sierpień i do połowy września)
- inne miesiące oraz długie weekendy dane w TERMINARZ

Wycieczka dla klientów indywidualnych w podanych dniach tygodnia oraz cenie jest realizowana przy zebraniu przez BP Bieszczader minimum 20 osób.

Dla GRUP każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

ROZETA KARPACKA

ZDJĘCIA z wycieczek jednodniowych Wodami rzeki San!

[masterslider id="12"]

ROZETA KARPACKA

ROZKŁAD JAZDY

MAPA przedstawiająca główną trasę przejazdu autokaru skąd zabieramy turystów indywidualnych na wycieczkę jednodniową „WODAMI rzeki San!” po Bieszczadach:

WODAMI rzeki San!

Poniżej oprócz powyższego rozkładu jazdy autokaru podajemy również do jakich miejscowości należy dojechać we własnym zakresie jeśli wybrane przez Państwa miejsce noclegowe w Bieszczadach, czy na Podkarpaciu znajduje się poza naszą trasą autokarową:

UWAGA: klientów nocujących w poniższych miejscowościach do czasu zakończenia remontu drogi Hoczew-Myczków odbieramy autokarem z LESKA:
8:25 HUZELE (Weremień)

8:30 ŁĄCZKI
8:35 HOCZEW (Dziurdziów, Nowosiółki, Mchawa, Żernica, Baligród, Bystre, Jabłonki)
8:35 BACHLAWA
8:40 ŚREDNIA WIEŚ

UWAGA: klientów nocujących w poniższych miejscowościach do czasu zakończenia remontu drogi Hoczew-Myczków odbieramy autokarem z MYCZKOWA:
8:45 BEREZKA (Wola Matiaszowa, Bereżnica)

8:55 POLAŃCZYK (3 przystanki: uzdrowisko, skrzyżowanie, sanktuarium – klienci z Wołkowyja, Górzanka, Stężnica, Bukowiec, Terka, Zawóz, Werlas, Rajskie, Olchowiec, Chrewt, Polana, Cisna, Majdan, Żubracze, Dołżyca, Krzywe, Przysłup, Strzebowiska, Kalnica, Smerek, Wetlina)
9:05 MYCZKÓW
9:10 SOLINA PKS przy hotelach
9:15 SOLINA Grosar (Solina Jawor, Rewita, Łobozew, Teleśnica)
9:20 BÓBRKA
9:25 MYCZKOWCE Andrzejówka lub ORELEC
9:30 MYCZKOWCE zapora
9:35 MYCZKOWCE skrzyżowanie (Zwierzyń)
9:40 UHERCE Mineralne (Orelec, Olszanica, Stefkowa, Ustianowa, Ropienka, Zawadka, Ustrzyki Dolne, Arłamów, Bircza, Krasiczyn, Przemyśl, Równia, Krościenko, Brzegi Górne, Łodyna, Jasień, Hoszów, Zadwórze, Rabe, Żłobek, Czarna, Michniowiec, Lutowiska, Smolnik, Stuposiany, Pszczeliny, Muczne, Ustrzyki Górne, Dwernik, Chmiel, Zatwarnica, Nasiczne)
9:45 LESKO (klienci m.in. z Sanok, Zagórz, Weremień, Łukowe, Bezmiechowa, Załuż, Zahutyń, Rymanów, Iwonicz, Krosno, Zagórz, Czaszyn, Wysoczany, Mokre, Rzepedź, Komańcza)

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości  w Bieszczadach i na Podkarpaciu – cena od 15 zł / osoba.

Klienci nocujący między Cisną, a Wetliną (również Smerek, Kalnica, Strzebowiska, Krzywe, Dołżyca) dowóz do Polańczyka w cenie 30 zł / osoba (w 2 strony)
(transport busem będzie zrealizowany w podanej cenie jeśli BP Bieszczader zbierze minimum 8 osób chętnych).

ROZETA KARPACKA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WYPOSAŻENIE: na kajakach będzie mokro, więc warto zabrać ze sobą ręcznik lub ewentualne ubranie na zmianę, wygodne obuwie - najlepiej sandały, suchy prowiant i napój, nakrycie głowy oraz krem do opalania. Warto też mieć okulary przeciwsłoneczne oraz ciepły polar na długi wieczorny rejs.

UBEZPIECZENIE: uczestników wycieczek krajowych ubezpieczamy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w TU UNIQA (ogólne warunki dostępne na UNIQA)

UWAGA: program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, charakteru grupy, nieprzewidywalnych zdarzeń.

ROZETA KARPACKA

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

W Bieszczadach jest kilka biur podróży zajmujących się organizacją wycieczek 1-dniowych, dlatego postanowiliśmy zachęcić Państwa do wyjazdu z nami zapewniając NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i pokazując czym nasza wycieczka po BIESZCZADACH się wyróżnia:
1. to autorska wycieczka i jesteśmy jej jedynym organizatorem
2. zróżnicowany program: spływ kajakami, regionalny posiłek, spacer do karmelu, 2 godzinny rejs statkiem połączony z degustacją win węgierskich!
3. zatrudniamy najlepszych przewodników - jeden z nich śpiewa z grupą w piwnicy, a drugi nie tylko śpiewa, ale też gra na gitarze!
4. współpracujemy z firmami posiadającymi najnowsze autokary w Bieszczadach i są rozpoznawalne dzięki umieszczaniu dużych TABLIC z nazwą biura na przedniej szybie
5. numerujemy miejsca, oddzwaniamy do klientów i wysyłamy smsem informacje
6. organizujemy dojazdy busami do głównych tras przejazdu autokarów.

ROZETA KARPACKA

5 min. FILM z wycieczki jednodniowej WODAMI rzeki San!

Film został nakręcony na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej przez artystów tworzących dla TV Discovery w sierpniu 2018:

FILM z wycieczki 1-dniowej WODAMI rzek San po Bieszczadach nagrany przez TV Discovery - National Geographic Traveler, 5 minut

ROZETA KARPACKA

1 min. FILM z wycieczki Wodami rzeki San! po Bieszczadach

Ten film również został nakręcony przez National Geographic Traveler Polska na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej

FILM z wycieczki 1-dniowej po Bieszczadach WODAMI rzeki San!, 1 minuta nakręcony przez TV Discovery

ROZETA KARPACKA

PROMOCJE / ZNIŻKI na wycieczki i atrakcje

Kilkanaście lat temu zakładając biuro podróży w Bieszczadach powiedzieliśmy sobie, iż będziemy organizować wycieczki z niepowtarzalnymi programami, które będą miały najmniejszą cenę, ale jednocześnie najwyższą jakość. I to nam się udaje. Ale od tego roku postanowiliśmy dodatkowo podziękować naszym stałym klientom poprzez:
1. składając rezerwację na 3 wycieczki jednodniowe (podczas jednego urlopu) na trzecią dajemy 10 zł zniżki / każda osoba
2. uczestnicząc nawet w 1 wycieczce przysługuje Państwu 10% zniżki na 3 atrakcje:
– rejs statkiem
lub na wypożyczenie sprzętu wodnego w PORT SOLINA w Solinie

warsztaty w BIESZCZADZKIEJ SZKOLE RZEMIOSŁA w Uhercach Mineralnych
– „6 całusów Wielkiej Niedźwiedzicy” w browarze URSA MAIOR w Uhercach Mineralnych, czyli degustację 6 lanych piw
3. oraz 50 zł zniżki na 2h Wyprawę UAZ-em z przewodnikiem.
Zniżki są udzielane na podstawie biletu otrzymanego podczas opłaty za wycieczkę od przewodników BP Bieszczader, na którego odwrocie są loga powyższych twórców atrakcji.

ROZETA KARPACKA

NAGRODY

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy aż 13 wycieczek jednodniowych dla turystów nocujących w Bieszczadach i na Podkarpaciu! O jakości usług świadczą NAGRODY:
1. 2012r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę TRAPERSKA PRZYGODA
2. 2015r. Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia za wycieczkę DREZYNAMI po Bieszczadach!
3. 2017r. wycieczka WODAMI rzeki San! dostała 2 nagrody:
- Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia oraz
- Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI – otrzymaliśmy taką nagrodę jako jedyne w historii tego konkursu biuro podróży w Polsce!

ROZETA KARPACKA

REZERWACJE WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH

Dlaczego warto wykonać rezerwację wycieczek jednodniowych PRZED PRZYJAZDEM w Bieszczady? - SPRAWDŹ

SYSTEM REZERWACJI wycieczek jednodniowych Biura Podróży Bieszczader z Bieszczad.

Wyszukaj wycieczki: